OTSIME KOKKA

Avame oktoobris Noblessneri valukojas kogu pere teadus- ja avastuskeskuse  PROTO avastustehas.   Keskuses ärkab ellu tõeline laboratoorium, kus külastajad saavad virtuaalreaalsuse ja katsete abil avastada ja katsetada leiutisi, pööraseid fantaasiamasinaid, põnevaid tehnikaimesid 19. sajandi keskpaigast 20. sajandi alguseni. See ei ole ainult muuseum, teaduskeskus või mängumaailm, vaid kõik need kolm koos.

Meie 80-kohaline kohvik teenindab lisaks tavakülastajatele ka 250-kohalist konverentsisaali ning õhtuseid sündmusi. Kohvik on avatud keskusega samaaegselt   E-N,  P   11-18,   R-L   10-19.   Meie toiduvaliku ja menüü märksõnadeks on kohalikud maitsed, tervislikkus, kvaliteet ja põnev serveerimisviis.Toitlustuse põhiolemus on iseteeninduslik. Kohvikus pakume kvaliteetset tänavatoitu maailma eri köökidest, ärilõunaid, konverentsilõunaid ja laste sünnipäeva menüüsid.   Toitu valmistame kohapeal avatud köögis.  Road on letil valmis ning klient saab need kohe lauda kaasa võtta. Õhtuste sündmuste tarbeks koostame vastavalt kleindi soovile pidulikud ja väljapeetud erimenüüd.

Kui Sind kõnetab kaasaaegne kokakunst,  Sa soovid töötada erilises keskkonnas ning  uhiuues köögis, siis meil on Sulle pakkumine!

 

PROTO AVASTUSTEHASE KOHVIK OOTAB OMA MEESKONDA ASJALIKKE JA TÖÖKAID KOKKASID

Sinu ülesanneteks on toidu valmistamine ja väljapanek iseteeninduslettdeile, osalemine menüüde koostamisel,  köögi ja oma töövahendite korrashoid.

Töö toimub graafiku alusel, pikk ja lühike nädal. Vahetuse pikkus sõltub nädalpäevast ja õhtustest sündmustest.

Omalt poolt pakume:

  • võimalust õppida ja katsetada – menüü muutub sõltuvalt toorainest, kliendi soovidest;
  • võimalust olla oluline osaline ühe koha kujundamisel äratuntava ja hinnatud käekirjaga köögi ja suurepärase teenindusega ettevõtteks;
  • uusi kontakte, toredaid kaaslasi, toetavat meeskonda;
  • võimalusel proovime arvestada igaühe huvide ja vajadustega (õpingud, pereelu jms).

Ootused Sinule:

  • omad erialast töökogemust sh nii catering kui a’la carte;
  • oled nutikas ja kiire ning õige pisut ka edev ning hea pingetaluvusega – töötada tuleb klientide silme all;
  • Sinu töökvaliteeti ja töösse suhtumist saab usaldada;
  • Sind iseloomustatakse kui abivalmis ja sõbralikku töökaaslast.

 

Kui see  tööpakkumine  äratas Sinus huvi, palun  saada oma CV või lühitutvustus    märksõnaga “kokk” aadressil personal@protofactory.ee  hiljemalt 30. augustiks. Lisainfo telefonil 5082750, Ina Tepp.