fbpx

AVASTA MAAGILISTE LEIUTISTE MAAILM

PROTO NÜÜD AVATUD!

Esimene hariduslik virtuaalreaalsuse keskus on nüüd avatud! PROTO avastustehases ootab sind interaktiivne ja sinu osalusel põhinev fantaasiamaailm.  Avanevad sajanditetagused suured teadusavastused – unikaalsed prototüübid, millele puhub elu sisse moodsaim 21. sajandi tehnoloogia. Haaravaid ja harivaid tegevusi leidub siin nii suurtele kui väikestele.

TULE PÜHADE AJAL PROTOSSE!

PROTO avastustehase lahtioleku ajad pühade ajal:

23.12 kell 11.00 – 17.00
24.12 oleme suletud
25.12  kell 11.00 – 17.00
26.12 kell 11.00 – 17.00
31.12  kell 11.00 – 17.00
1.01.2020 kell 12.00 – 17.00

Avasta endas leiutaja!

Koge teadust täiesti uut moodi, pane oma oskused ja julgus proovile! Tegevuseksponaadid pakuvad Sulle võimalust katsetada ning mõista füüsikalisi nähtusi mänguliselt, põnevalt ja hoopis uue nurga alt. Saada rakett kosmosesse, võistle sõpradega võidusõidurajal rattasõidus ja liugle kõrgel kõigi peade kohal! Leiutajate alas ootavad ees tegevused kõikidele vanustele.

Seikle virtuaalreaalsuses

Oled Sa kunagi puurinud maakera südamesse, kihutanud isesõitva autoga või uudistanud ookeanipõhja? Avastustehases ootab sind ja sinu peret virtuaalreaalsuse maagia – kümme põnevat seiklust ajas ja ruumis ning tolleaegsete teadlaste kujutlusvõimes.

Noblessnerist

Noblessner asub Tallinnas, Lennusadama kõrval mere ääres. 1912. aastal rajasid kaks Peterburi ärimeest – Emanuel Nobel (Alfred Nobeli vennapoeg) ja Arthur Lessner – siia toonase Tsaari-Venemaa tähtsaima allveelaevade tehase. Kahe mehe perekonnanimedest saigi tehas nime Noblessner. Aastatel 1913–1917 ehitati siin kokku 12 moodsat allveelaeva. Eesti iseseisvudes allveelaevade tootmine Noblessneris küll lõppes, kuid laevade ehitus ja remont kestsid siin 2018. aasta augustini.

2001. aastast kuulub Noblessner BLRT Grupile, kes koostöös partneritega tegeleb selle piirkonna arendusega. Tänaseks on unikaalse arhitektuuripärandiga Noblessnerist saanud inimestele ja merele avatud sadamalinnak.

Uued ruumid elavateks sündmusteks

Noblessneri valukojast leiad oma sündmuseks sobiva paiga. Siin on kaks avarat konverentsiruumi, suur sündmuse saal ning hubased õppeklassid. Ka unikaalsete esemetega ekspositsioonisaal on erinevate sündmuste korraldamiseks värske mõte.

Korralda sünnipäev PROTOS!

Tule avastama, lendama ja ajas rändama! Sünnipäev PROTO avastustehases on seiklus, mis jääb meelde pikaks ajaks.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH