Jõuluvaheaeg PROTO avastustehases

Koolivaheajal ootab PROTO Jõulukohvikus Noblessneri väljakul nii lapsi kui isasid-emasid iseseisvalt lahendatav koodimurdmis-mäng. Küsi meie välikohvikust tasuta mäng ja mine seiklema!

foto Martin Dremljuga

ALLVEELAEVADE POMMITAMINE

Õueseikluses saad mängida vimkaga allveelaevade pommitamist. Kuidas on allveelaevad seotud Noblessneri valukoja hoonega, kus asub ka PROTO? Kes need Tigr, Pantera, Leopard ja Kuguar on – ega ometi metsikud kassid, kes laevalt põgenesid ja siin vabalt ringi luusisid?   Nuputamist nõudva koodimurdmis-mängu ära lahendamisel saab kõik selgeks!

 PROTO jõuluvaheaja mäng arendab loovat mõtlemist ja fantaasiat, oskust probleeme lahendada ning laiendab teadmisi maailmast meie ümber. Ka täiskasvanud saavad uusi teadmisi 19.sajandi avastuste ja leiutiste ning nende seoste kohta meie igapäevaelu ja teadusega.    

Covid-19 ettevaatusabinõuna soovitame seigelda koos oma lähikondsetega ning kõigi teistega vähemalt 2-meetrist vahet hoida. Pärast mängu on mõnus end iglukujulise PROTO jõulukohviku juures   kaneelisaiade ja kuuma glögiga kosutada.  

Mängulehe saab PROTO õuekohvikust tasuta kaasa. Mängud on toredaks ühiseks seikluseks tervele perele, aga sobivad ka iseseisvaks lahendamiseks vanusele 8-12 aastat. “Allveelaevade pommitamist” saab mängida 7. jaanuarini. Pane tähele, et kohvik on avatud kell 12-21!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH