OTSIME ETTEKANDJAID / KELNEREID

 Avame oktoobris Noblessneri valukojas kogu pere teadus- ja avastuskeskuse  PROTO avastustehas.   Keskuses ärkab ellu tõeline laboratoorium, kus külastajad saavad virtuaalreaalsuse ja   katsete abil avastada ja katsetada leiutisi, pööraseid fantaasiamasinaid, põnevaid tehnikaimesid 19. sajandi keskpaigast 20. sajandi alguseni. See ei ole ainult muuseum, teaduskeskus või mängumaailm, vaid kõik need kolm koos.

Meie 80-kohaline kohvik on avatud keskusega samaaegselt,  E-N,  P  11-18,  R-L  10-19.   Toitlustuse põhiolemus on iseteeninduslik fast-food-slow või fast casual –  toiduvalik pannakse kokkade poolt letile valmis ning klient saab sealt meelepärase valiku kohe lauda kaasa võtta ning tasuda kas letis või  iseteeninduskassas.  Lisaks teenindame meie ruumides toimuvaid suuri ja väikeseid koolitusi, konverentse ja muid sündmusi.

Kui Sa tunned, et tahad teha tööd tavapärasest erinevas kohvikus, ühes põnevas majas koos toredate inimestega, oled terane ja kiire,   siis meil on Sulle pakkumine.

 

PROTO AVASTUSTEHASE KOHVIK OOTAB OMA  MEESKONDA ETTEKANDJAID JA KELNEREID.

 

Sinu põhiülesanneteks on külastajate teenindamine. Meie majas võib see tähendada lisaks tööle kassas baarileti taga ka külastajate abistamist iseteeninduskassas kasutamisel, maja võimaluste tutvustamist, kokkade abistamist toidu väljapanekul, kohviku heakorra jälgimist, kohvipauside ettevalmistamist ning ja õhtuste sündmuste teenindamist ja  vajadusel kolleegide juhendamist.

Töö toimub graafiku alusel, pikk ja lühike nädal. Vahetuse pikkus sõltub nädalpäevast ja õhtustest sündmustest.

 

Omalt poolt pakume:

  • stabiilset töösuhet;
  • võimalust olla oluline osaline ühe toreda koha kujundamisel äratuntava ja hinnatud käekirjaga köögi ja suurepärase teenindusega ettevõtteks;
  • uusi kontakte, toredaid kaaslasi, toetavat meeskonda;
  • graafikute koostamisel proovime arvestada igaühe huvide ja vajadustega (õpingud, pereelu jms).

 

Ootused Sulle:

  • omad erialast töökogemust;
  • suudad korda saata imesid ja lahendad ladusalt kõik pingelised olukorrad – „trammid“, külastajate tujud/tujutuse, laste „Brauni“ liikumised jne;
  • Sinu jaoks on elementaarne, et köök ja teenindus teevad koostööd, on üksteisele toeks;
  • Sinuga on tore ja mõnus suhelda.

 

Kui see  tööpakkumine  äratas Sinus huvi, palun  saada oma CV või lühitutvustus    märksõnaga “kohvik” aadressil personal@protofactory.ee . Lisainfo telefonil 5082750, Ina Tepp.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH