PROTO KOHVIK

PROTO avastustehase kohvik asub keskuse esimesel korrusel ja on avatud K-L 11-19, P 11-18

Meie kohvik ootab kõiki seiklejaid ja teadlasi, kes lisaks vaimu toitvale avastustööle vajavad ka kehakinnitust. Kohvikusse on tänavalt eraldi sissepääs ja sinna on oodatud ka kõik need, kes maitsvat lõunat või mugavat kohvitamispaika otsivad. Tehase köök on nagu tehas ise – toonud kokku maailma eri paigad ja parimad maitsed. Kohviku menüü koosneb lihtsalt ja kiirelt valmivatest hõrgutistest, mis on valmistatud alati värskest toorainest nn aeglase kiirtoidu põhimõttel. Näiteks on meie menüüs värsked salatid, smuutid, võileivad, pirukad ja lõunaks praad ja supp. Vaata päevamenüüd SIIT >>

Kohvik serveerib ettetellimisel ka kohvipausi suupisteid ning paneb kokku pidulikke õhtusöögimenüüsid. Küsi pakkumist booking@protofactory.ee!

 

Telli toit Bolt Food-iga koju või tule ise järele!

Kui soovid toidule ise järele tulla, siis esita tellimus  E-R kell 11.00-18.30 helistades telefonile   +372 5303 3868 või saates meili aadressile   catering@protofactory.ee 

Telimuse koostamisel palun täpsusta:

  • toidu valik ja kogus
  • kohaletoimetamise aadress
  • kohapealne kontakt
  • lisasoovid

 

TOIDU KOHALETOIMETAMINE JA TASUMINE

Bolt Food-ist tellides toimub tasumine tellimust sooritades ning toidu toob kohale Bolt Food-i kuller.

Toidule kohapeale ise järele tulemiseks külasta meie kohvikut. Asume aadressil Peetri 10, Noblessneri sadamalinnak. Väljastus E-R 11.00-18.30. Tasumine kohapeal kaardiga. Väljastuse uks asub PROTO avastustehase peaukse kõrval (hoone merepoolsel küljel). Kohale jõudes tuleb helistada uksekella.

Kaitsmaks COVID-19 karantiiniperioodil kliente ning meie töötajaid, järgime ohutusnõudeid ning palume hoida kliendi ja töötaja vahel 2 m vahet.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH