PROTO KOHVIK

PROTO avastustehase kohvik asub keskuse esimesel korrusel, aadressil Peetri 10. Tule ja naudi häid maitseid kohapeal või haara toit kaasa koju/kontorisse.

Meie kohvik ootab kõiki seiklejaid ja teadlasi, kes lisaks vaimu toitvale avastustööle vajavad ka kehakinnitust. Kohvikusse on tänavalt eraldi sissepääs ja sinna on oodatud ka kõik need, kes maitsvat lõunat või mugavat kohvitamispaika otsivad.

KOHVIKU AVAMISAJAD:
E-R kell 12-16
L-P kell 12-18
VAATA PÄEVAMENÜÜD >>>

Proto kohvik
proto kohvik

Tehase köök on nagu tehas ise – toonud kokku maailma eri paigad ja parimad maitsed. Kohviku menüü koosneb lihtsalt ja kiirelt valmivatest hõrgutistest, mis on valmistatud alati värskest toorainest nn aeglase kiirtoidu põhimõttel. Näiteks on meie menüüs värsked salatid, smuutid, võileivad, pirukad ja lõunaks praad ja supp. Tule söö kohapeal või telli toit Bold Food-iga koju või kontorisse.

 

Kohvik serveerib ettetellimisel ka kohvipausi suupisteid ning paneb kokku pidulikke õhtusöögimenüüsid. Cateringi kohta leiad rohkem infot SIIT.

Küsi pakkumist:
booking@protofactory.ee

PROTO JÕULUKOHVIK NOBLESSNERI VÄLJAKUL

Turguta end PROTO kokkade hõrgutistega hubases jõulukohvikus Noblessneri väljakul, kus pakume kaneelisaia, rukkileiba, jõulukeeksi, piparkooki ja palju muud maitsvat. Soojenduseks teed ja hõõgveini.

Jõulukohvik on avatud 28. novembrist kuni 9. jaanuarini reedest – pühapäevani.

PROTO jõulukohvik

Lähtuvalt kehtestatud piirangutest tuleb alates esmaspäevast, 9. augustist kõikidel täiskasvanud külastajatel (vanusega alates 18 eluaastat) kohvikusse sisenemiseks ette näidata, kas:

  • tõend täieliku vaktsineerimiskuuri läbimise kohta,
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend,
  • negatiivne testitõend, mille on läbi viinud meditsiiniasutus.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH