OTSIME KÖÖGIABILIST

Avame oktoobris Noblessneri valukojas kogu pere teadus- ja avastuskeskuse  PROTO avastustehas.   Keskuses ärkab ellu tõeline laboratoorium, kus külastajad saavad virtuaalreaalsuse ja katsete abil avastada ja katsetada leiutisi, pööraseid fantaasiamasinaid, põnevaid tehnikaimesid 19. sajandi keskpaigast 20. sajandi alguseni. See ei ole ainult muuseum, teaduskeskus või mängumaailm, vaid kõik need kolm koos.

Meie 80-kohaline kohvik teenindab lisaks tavakülastajatele ka 250-kohalist konverentsisaali ning õhtuseid sündmusi. Kohvik on avatud keskusega samaaegselt   E-N,  P   11-18,   R-L   10-19.   Toit valmib kohapealses avatud köögis. Näha, kuidas toit valmib, on osa külastuselamusest. Roogade valik on lettidel valmis ning klient saab need kohe lauda kaasa võtta.

Kui Sa tahad stabiilset tööd, tunda, et Sa oled meeskonna oluline liige, töötada uues ja põnevas kohas ja omandada köögitööks vajalikke oskusi, mida võib tulevikus tarvis minna, siis  meil on Sulle pakkumine!

 

TULE KÖÖGIABILISEKS PROTO AVASTUSTEHASE KOHVIKUSSE

 

Sinu peamiseks tööks on nõudepesumasinaga köögi- ja lauanõude pesemine, kokkade abistamine – tooraine ettevalmistamine, segamine ja/või hakkimine ja  muud  tegevused, kus läheb abi vaja. Toidu serveerimisel kasutame lisaks tavapärasele portselanile ka loodussõbralikke ühekordseid nõusid.   Töö toimub graafiku aluse, pikk ja lühike nädal. Vahetuse pikkus sõltub nädalpäevast ja õhtustest üritustest.

 

Omalt poolt pakume

  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet;
  • toredaid kaaslasi, toetavat meeskonda;
  • graafikute koostamisel püüame arvestada igaühe vajadustega (õpingud, pereelu jms).

 

Eeldused:

  • oskad oma töökoha korras hoida;
  • oled nutikas ja kiire – märkad ise, kus Sinu abi vajatakse;
  • Sinu töökvaliteeti ja töösse suhtumist saab usaldada;
  • Sind iseloomustatakse kui abivalmis ja sõbralikku töökaaslast.

 

Kui see  tööpakkumine  äratas Sinus huvi, palun  saada oma CV või lühitutvustus    märksõnaga “abiline” aadressil personal@protofactory.ee . Lisainfo telefonil 5082750, Ina Tepp.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH