fbpx

TALVEvaheaeg PROTO avastustehases

Talvisel koolivaheajal  – 20.-28. veebruaril  – ootavad PROTO avastustehases nii lapsi kui isasid-emasid kaks iseseisvalt lahendatavat koodimurdmis-mängu. Tule lõbusale seiklusele, mänge saab mängida nii sees kui õues!

Koolivaheaeg PROTO avastustehases

MAAILM TÄIS LEIUTISI

PROTO avastustehas on täis erilisi aardeid – leiutisi, mis on muutnud meie ajalugu. Kas Sa kujutaksid ette elu elektri, auto või isegi näiteks peeglita?! Siin salapärases maailmas seigeldes saad Sa aimu paljude nutikate leiutiste sündimisest ja muidugi lustida virtuaalreaalsuses seigeldes.

Küsi kassast aardekaart ja asu seiklema! Kogu mängu edukaks läbimiseks on vaja nii loovust, kannatlikkust kui osavust. Kaaslasteks aardekaart ja hunnik vihjeid – avastame leiutisi üle terve ilma.

ALLVEELAEVADE POMMITAMINE

Õueseikluses saad mängida vimkaga allveelaevade pommitamist. Kuidas on allveelaevad seotud Noblessneri valukoja hoonega, kus asub ka PROTO? Kes need Tigr, Pantera, Leopard ja Kuguar on – ega ometi metsikud kassid, kes laevalt põgenesid ja siin vabalt ringi luusisid?  Nuputamist nõudva koodimurdmis-mängu ära lahendamisel saab kõik selgeks!    

PROTO õueseiklus

PROTO koolivaheaja mängud arendavad loovat mõtlemist ja fantaasiat, oskust probleeme lahendada ning laiendavad teadmisi maailmast meie ümber. Ka täiskasvanud saavad uusi teadmisi 19.sajandi avastuste ja leiutiste ning nende seoste kohta meie igapäevaelu ja teadusega.

Covid-19 ettevaatusabinõuna soovitame seigelda koos oma lähikondsetega ning kõigi teistega vähemalt 2-meetrist vahet hoida. Vaata täpsemalt, kuidas end viiruse eest kaitsta!  

Küsi ja Sa saad mängud  PROTO kassast sissepääsupileti ostmisel tasuta kaasa. Mängud on toredaks ühiseks seikluseks tervele perele, aga sobivad ka iseseisvaks lahendamiseks vanusele 8-12 aastat. Mänge “Maailm täis leiutisi” ja “Allveelaevade pommitamine” saab mängida 20.-28. veebruarini. Pane tähele – neil päevil oleme avatud iga päev kell 11-19!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH