KOOLIVAHEAJA PROGRAMM PROTOS

Tule veeda koolivaheaeg PROTOs!

Meil on põnevat avastamist nii lastele kui lapsevanematele! Ja et te kõik ära mahuksite, oleme vaheajal avatud kauem: esmaspäevast pühapäevani 10-18.   Lisaks PROTO atraktsioonidele on avatud kohvik, kus mõnusalt einestada.

PROTO-turniir

Kogu PROTOs randmepaelaga punkte ja võida auhindu!

Päeva ja nädala parimale skoorijale on välja pandud põnevad auhinnad. Ega muud kui võta sõber kaasa ja selgitage välja, kes on osavam, kiirem ja nutikam!

Linnalaager ja teaduskatsed

Koolivaheajal toimuvad edasi ka möödunud suve hitid: PROTO linnalaagrid. 

2-päevases linnalaagris teeme tutvust masinate hingeeluga. Uurime näiteks, mis on energia ja miks see masinatele oluline on ning kas ühel hetkel võib masin üldse inimese ebavajalikuks muuta. Reisime ajas tagasi ja saame teada, milliste vahenditega liiguti vees, maal ja õhus ligikaudu 100 aastat tagasi. Leiutajate töötubades valmistame ise oma sõiduvahendeid ning mängime erinevaid mänge nii virtuaalreaalsuses kui sellest väljas.

Laagrisse ootame 1.-5. klassi lapsi, keda huvitavad seiklused, leiutamine ja teadus!

Loe lähemalt:    https://prototehas.ee/linnalaager/

Samuti ei lase me jahtuda teadusteatri lavalaudadel, iga päev toimuvad harivad ja põnevad katsed kell 11.

PROTO sünnipäev

18. oktoobril saab PROTO avamisest juba aasta! Tule tähista koos meiega! Tee pilt PROTOs, kasuta    #koolivaheaegPROTOs ning kõigi täägijate vahel loosime välja laste sünnipäeva paketi.

Meie juures on turvaline. Kõik külastusjuhid kannavad kaitsemaske või visiire, hajutame külastajaid, et eksponaatide järel ei tekiks järjekordi. Desinfitseerime pidevalt VR-prille ja palume kõikidel külastajatel kanda VR-prillide kaitsemaske. Meie avarad ruumid ootavad kõiki suuri ja väikeseid leiutamis- ja avastamishuvilisi ☺

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH