SÜGISENE LINNALAAGER “NEED FANTASTILISED MASINAD”

Kas Sa oled kunagi mõelnud, mis paneb ühe sõiduki liikuma? Kas ilma mootorita sõidukeid on ka olemas? Aga kas tead, miks mõnda sõidukit mitte keegi juhtima ei pea? 

2-päevases linnalaagris teeme tutvust masinate hingeeluga. Uurime näiteks, mis on energia ja miks see masinatele oluline on ning kas ühel hetkel võib masin üldse inimese ebavajalikuks muuta. Reisime ajas tagasi ja saame teada, milliste vahenditega liiguti vees, maal ja õhus ligikaudu 100 aastat tagasi. Leiutajate töötubades valmistame ise oma sõiduvahendeid ning mängime erinevaid mänge nii virtuaalreaalsuses kui sellest väljas.

Laagrisse ootame 1.-5. klassi lapsi, keda huvitavad seiklused, leiutamine ja teadus!

AJAKAVA JA TOIMUMISAJAD

Esimesel päeval avastame, mis toimub masinate sees ning mis neid liigutab. Teeme tutvust nii PROTO avastustehase kui ka VR-maailmaga. Lisaks leiutame ja ehitame päris oma sõidukid ning katsetame nende tööd.
Teisel päeval uurime juba palju detailsemaid ja kaasaegsemaid masinaid. Saame teada, miks ei pea inimesed kõiki masinaid üldse juhtima ja pistame nina ka robotite keerukasse maailma. Laagri lõpuks paneme kokku näituse kõigist valmis meisterdatud masinatest ja tutvustame külalistele ka päris oma Goldbergi masinaid.

Linnalaagrite toimumisajad 2020:

  • 19.-20. oktoobril
  • 22.-23. oktoobril

Hind 95 eur / laps.

Mõlemal päeval algab laager kell 9:15 ja lõpeb 17:00. Teise päeva lõpus on lähedased oodatud näitusele PROTO avastustehase fuajees, kuhu on üles seatud kõigi osalejate kahe päeva jooksul valminud leiutised.

Hind sisaldab mõlemal päeval sooja lõunasööki ja kergemat einet enne päeva lõppu. Iga laps saab laagri lõpus PROTO poolt kingituseks ühe päeva pileti Suurele Leiutajate Kuule

INFO JA REGISTREERIMINE

REGISTREERI SIIN 

 INFO:    booking@protofactory.ee või +372 627 6660

Selleks, et teie lapsel oleks laagris veelgi parem olla, anna meile kindlasti teada, kui me peaksime oma tegevustes arvestama lapse hariduslike erivajaduste, tervisliku seisundit või allergiatega.

Registreerumise tähtaeg: 15. oktoober.  Ühe grupi suurus on kuni 20 last.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH