fbpx

PROTO avastustehase uue lasteala suurejooneline avamine!

Tule ja avasta PROTO avastustehase uhiuus lasteala – PROTO PARK!

elamuskeskus

Mis teid PROTO PARKis ees ootab?

See pole lihtsalt üks tavaline lasteala – see on koht, kus fantaasia ja teadus saavad kokku, et luua unustamatuid kogemusi. See on suurejooneline ja mitmetasandiline mängumaailm, kus tegevust leidub nii pisematele eelkooliealistele kui ka vanematele seiklejatele. Ja mis peamine – nüüd on PROTO avastustehases rohkem lõbusat tegevust ka neile, kelle jaoks virtuaalreaalsus on veel liiga suur amps.

PROTO tahab tuua lastele lähemale leiutamise rõõmu ja katsetamise kogemuse. Igapäevaelu on täis imepäraseid leiutisi, mille väärtus võib jääda varju. PROTO on paik, kus leiutiste maailm saab elavaks. Kas teadsite, et paljud elu oluliselt muutnud leiutised pärinevad 19. sajandi unistuste ja katsetuste sünergiajõust? Unistused on need, mis maailma muudavad..

Siin saate kinnitust, et meis kõigis peitub tõeline leiutaja. Ootame teid avastama ja mängima PROTO PARKis!

Päevakava

Me oleme loonud väikelastele täiesti uudse mängudepargi, kus saab avastada maailma ja uurida, kuidas erinevad leiutised toimivad. Alale on loodud kahe tasandiga mänguplats, mis hõlmab ühtekokku 140 ruutmeetrit ruutmeetrit ja on täis põnevaid eksponaate. Mängulises laboris saavad väiksed leiutajad proovida nii fantaasiarikkaid kui ka reaalse elu leiutamismänge. Siin saab avastada leiutamise loo ning kuidas see võib olla tõeline supervõime, mis kujundab meie maailma.

Kuupäev: 16.09.2023
Kellaaeg: 12.00 – 17.00

Kes ei tahaks hüpata otse teaduse ja mängu südamesse? Pidulikul avamispäeval on kavas:

→ Meelelahutuslikud mängud ja tegevused lastele

→ Põnevad töötoad Leiutajate Laboris

→ Laste silent disco 

→ Leiutajate Teater

→ Võistlused: Wildest turniir

→ Ja muidugi… tordi söömine!

PS! Kiiremaid ootab ka tasuta jäätis!

Kuidas osaleda?

Osta PROTO avastustehase pilet ja sukeldu otse seiklusse!  Eelregistreerimine pole vajalik!

Tule ja vaata, kuidas teadus ja mäng ühinevad, et pakkuda lastele hariduslikult meelelahutuslikku kogemust. Seiklus ootab PROTO avastustehases!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH