SUUR MÄNGUDE KUU TULEB TAAS!

09.03-31.03

Suur leiutajate kuu 2021

Märtsikuu PROTOs – ajalugu kohtub mängulise tulevikuga!

9. märtsil avame PROTOs taaskord Suure Mängude Kuu, mis sel aastal on suurem ja ägedam kui kunagi varem!

Märtsikuus lustid PROTOs perega retro mänge mängides. Selleks ehitame kuu esimeseks nädalavahetuseks spetsiaalse retromängude ala. Mänge saab mängida isegi kinoekraani mõõtu ekraanidel, samal ajal diivanil lesides.

Eriline maiuspala ootab ka kõiki, kelle süda kuulub mudelitele, kuna koostöös MTÜ-ga Minimaailm täitub üheks nädalavahetuseks eraldiseisev suur saal erinevate neljarattaliste ja tiivuliste sõiduvahenditega.
Loe lähemalt SIIN

Esimene nädalavahetus (09.03-10.03)

Mängude kuu avab esmakordselt PROTOs Suur Retromängude nädalavahetus, kus saab mõõtu võtta Super Mario, Contra ja paljude teiste retro videomängudega. Mängida saab kümnel erineval ekraanil, sh. kahel suurel kinoekraanil!

Toimumas on ka turniir, mille raames selgitame välja Eesti meistri Super Marios! Turniir toimub üksikmängijate vahel, kus iga osaleja mängib eraldi konsoolil. 

👉 Lisaks PROTO püsiekspositsioonile võimalik end proovile panna järgmistes mängudes:

 • Auklik lauatennis
 • Minigolfi rajad
 • Brain Games suured nuputamismängud
 • Hiiglaste Jenga
 • Wildest– uus ülimenukas lauamäng mis tõmbab käima ka kõige tuimema eestlase!
 • Retro videomängud

TEINE + KOLMAS nädalavahetus (16.03-17.03 ja 23.04-24.03)

Märtsikuu keskmistel nädalavahetustel jätkub PROTOs mänguline avastusretk, kus põnevus ei hääbu. Sind ootavad meie ekspositsioonialal mitmekesised lisamängud, mis pakuvad meelelahutust igale maitsele. Avasta meie videomängude ala, kus saad meenutada lapsepõlve lemmikuid või tutvuda uute virtuaalsete seiklustega. Lisaks on avatud erinevad mängualad, kus saad end proovile panna ja nautida aega sõprade või perega.

PÕNEV! Kahel märtsikuu nädalavahetusel 16.-17. ja 23.-24.03 korraldame hoopiski minigolfi miniturniire. Seekord käib mõõduvõtt tiimides ja osaleda saab terve päeva jooksul. Turniirile registreerutakse kohapeal. Parimate tiimide vahel loositakse välja auhinnad.

👉 Lisaks PROTO püsiekspositsioonile võimalik end proovile panna järgmistes mängudes:

 • Auklik lauatennis
 • Minigolfi rajad ja minigolfi turniirid
 • Brain Games suured nuputamismängud
 • Hiiglaste Jenga
 • Wildest– uus ülimenukas lauamäng mis tõmbab käima ka kõige tuimema eestlase!
 • Retro videomängud

NELJAS nädalavahetus (30.03-31.03)

>>> Lisainfo SIIN

Juba teist aastat järjest toimub Suur Mudelismi Näitus koos Minimaailmaga, kus toome teie ette laia valiku põnevaid mudeleid sh. ronge, lennukeid, autosid ja muid huvitavaid masinaid ning miniatuurseid maailmu, täites terve suure saali.

Keeruline on leida täiskasvanut, kelle silm mudeleid uurides lapselikult särama ei lööks. Just seetõttu on PROTO suure mängude kuu teine nädalavahetus pühendatud mudellismi näitusele koostöös MTÜ-ga Minimaailm.  Näitusel saad imetleda erinevate kollektsionääride kogudest toodud põnevaid mudeleid ja maastikke, millest suurima osa 266m2 suurusest näitusepinnast võtavad enda alla raudteed ja 1:87 suuruses H0 rongid, kuid esindatud on ka mudellennukid, tankid, laevad, erinevas suuruses autod ja veel palju muud põnevat.

 Külastajatel on võimalik kogu nädalavahetuse jooksul ka ise käed külge panna ning osaleda maketiehitamise töötoas ning panna end proovile mudelautode off-road rajal turnides. Mudelautode off-road rada on maastiku/takistusraja makett, millel saab sõita puldiga juhitavate mudelautodega.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH