SUUR MÄNGUDE KUU PROTOs

7.-9.04; 15.-16.04; 22.-23.04

Suur leiutajate kuu 2021

Naljakuu, aprill, toob PROTOsse palju rõõmu ja lusti!

Mängimine sobib ühtviisi hästi nii lastele kui ka täiskasvanutele ja selle väite paneme PROTOs aprilli kolmel nädalavahetusel tublisti proovile. Ole noor või vana, midagi leiad SUURELT MÄNGUDE KUULT kindlasti, sest veidrustega me ei koonerda – lauatennis auklikul laual ja vanakooli konsoolimängud on vaid väike osa pakutavast!

Eriline maiuspala ootab ka kõiki, kelle süda kuulub mudelitele, kuna koostöös MTÜ-ga Minimaailm täitub üheks nädalavahetuseks eraldiseisev suur saal erinevate neljarattaliste ja tiivuliste sõiduvahenditega.

Esimene nädalavahetus (7-9.04)

Valmistu veidruste vallutuseks, kuna PROTO mängude kuu esimene nädalavahetus on pühendatud kõigele, mida sobib iseloomustama sõna “kiiks”. Lauatennis auklikul laual? Palun väga! Üleelusuuruses ragulka või oravaratas? Täiesti olemas! Vanakooli videomängud? Hakkame pihta! Lisaks on eeskujulikult esindatud terve plejaad ülipopulaarseid lauamänge. Tule mängima!

TEINE nädalavahetus (15-16.04)

Keeruline on leida täiskasvanut, kelle silm mudeleid uurides lapselikult särama ei lööks. Just seetõttu on PROTO suure mängude kuu teine nädalavahetus pühendatud modellismi näitusele koostöös MTÜ-ga Minimaailm. Eraldiseisva 266 m2 saali täidavad rongid ja raudteed, autod, lennukid, sõjamasinad ja palju-palju muud. Ja loomulikult saab suure mängude kuu raames põhi eksponaatide saalis uudistada igat masti veidraid mänge!

Terve nädalavahetuse jooksul on avatud ka töötuba, kus saad ise käed külge panna ja leiutada. Kavas on valmistada väikeseid raudtee makette mõõtkavas 1:87. Alusplaadiks kasutatakse vineeri, mis võimaldab ehitada oma miniatuurse maailma. Valmivatest makettidest on plaan kokku monteerida üks pikk raudtee ja panna sinna peale sõitma rong.

Kolmas nädalavahetus (22-23.04)

Aeg anda ajule toitu! Brain Gamesi juhendajate abiga lükkame PROTO suure mängude kuu viimasel nädalavahetusel hoo sisse tõelisele “mängupõrgule” selle sõna parimas mõttes! Enam kui 20 super ägeda lauamängu hulgast leiavad lemmiku nii tulihingelised lauamängude fännid kui ka need, keda täringud, nupud ja kaardid siiani külmaks on jätnud. Jätkuvalt saab uudistada ja mängida veidraid mänge.

Partnerid

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH