Doktorist leiutajaks: PROTO avastustehase ja Tervisemuuseumi ühislaager!

Oleme loonud keskkonna, kus lapsed saavad sukelduda teaduse ja tervise põnevasse maailma, ehitades ise prototüüpe ja avastades inimkeha saladusi. Kahepäevases laagris saavad lapsed osa nii Tervisemuuseumi kui ka PROTO laagri programmist.

PROTO linnalaager

🔍 PROTO avastustehases paneme kitli selga, kerime käised ülesse ja kehastume leiutajateks.
Operatsiooni mängus saavad noored leiutajad avastada, kuidas meie keha toimib. Koos ehitame stetoskoobid ning kuulame, milliste rütmide maailmas elab meie süda. Teeme katseid, et mõista vere pumpamise ja kopsude olulist tööd.

🧬 Tervisemuuseumis kehastume arstideks ja hakkame avastama inimkeha saladusi. Läheme retkele sinu sisemusse. Läbi katsete, töötubade ja vahvate mängude on uute teadmiste kogumine imelihtne. Uurime lähemalt aju ja teeme katseid, kuidas aju paremini kaitsta; joonistame inimese anatoomiat, peame maha ühe mõnusa fotojahi, meisterdame ja teeme palju muud põnevat.

INFO

I vahetus 22.04-23.04
Kell: 10.00-16.00
Osalejad: 7–10-aastased lapsed
Keel: eesti ja vene keel
Hind: 60€*
*Hind sisaldab nii PROTO kui ka Eesti Tervisemuuseumi pääset, kõikide töötubade materjale, sooja lõunasööki ning õhtuoodet.

II vahetus 24.04-25.04
Kell: 10.00-16.00
Osalejad: 7–10-aastased lapsed
Keel: eesti keel
Hind: 60€*
*Hind sisaldab nii PROTO kui ka Eesti Tervisemuuseumi pääset, kõikide töötubade materjale, sooja lõunasööki ning õhtuoodet.

NB! REGISTREERIDES oma lapse PROTO laagrisse kinnitab lapsevanem, et on eelnevalt tutvunud laagri kodukorraga ja on sellega nõus!

FORMAAT

Kahepäevasest laagrist üks päev leiab aset PROTO avastustehases ning teine Eesti Tervisemuuseumis. Kõik lapsed saavad osa mõlema keskuse programmidest. Korraga stardib kaks vahetust – ühel rühmal algab laager PROTOst, teisel rühmal algab laager Tervisemuuseimist. Järgmisel päeval toimub vahetus. Laagripäeva algus ja lõpp on alati samas keskuses.

Asukoht: PROTO avastustehas (Peetri 10) ja Eesti Tervisemuuseum (Lai 30)

LAAGRI PÄEVAKAVA

Täpne ajakava ning korralduslik info saadetakse lapsevanemale meilile nädal enne laagri toimumist.

KONTAKT

Küsi lisa: anett@protofactory.ee 

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH