TÖÖTA PROTOS!

AKTIIVSED TÖÖPAKKUMISED

Kogu Euroopas ainulaadne PROTO avastustehas pakub elamuse nii suurtele kui väikestele. Vaid siin, endises salajases allveelaevatehases, kohtad uskumatute leiutiste prototüüpe, mis uusima tehnoloogia abil su silme ees ellu ärkavad. Soovid olla osa meie toredast meeskonnast, töötada uues mereäärses sadamalinnakus, toimetada iga päev maailma kõige põnevamate leiutiste maailmas? Siis tutvu allolevate kuulutustega!

PROTO AVASTUSTEHAS OOTAB OMA MEESKONDA

TEENINDAJAT

VÕIMALIK KA OSALINE KOORMUS

Sinu ülesanneteks on eelkõige teenindamine kassas, kokkade abistamine toidu väljapanekul, kohviku heakorra jälgimine, kohvipauside ettevalmistamine ning ja õhtuste sündmuste teenindamine.

Tööpäevad on mõistliku pikkusega. Kohvik avatakse kell 12.00 ja suletakse sõltuvalt nädalapäevast kell 16.00 või 18.00. Kui majas on üritused, siis võib päev alata ka varem ning lõppeda hiljem.
INFO JA KANDIDEERIMINE >>>

ERIALASE KOGEMUSEGA KOKKA

VÕIMALIK KA OSALINE KOORMUS

Kui Sind huvitab/kõnetab kaasaaegne kokakunst, Sa soovid töötada erilises keskkonnas ning uues köögis, siis meil on Sulle pakkumine!

Meie 80 kohaline kohvik on avatud esmaspäevast reedeni kell 12:00 – 16:00 ning laupäevast pühapäevani kell 12.00 – 18.00. Töö toimub graafiku alusel, pikk ja lühike nädal. Vahetuse pikkus sõltub nädalapäevast ja õhtustest üritustest.

INFO JA KANDIDEERIMINE >>>

Lisainfo telefonil 50 82 750 Ina Tepp või aadressil personal@protofactory.ee

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH