TÖÖTA PROTOS!

AKTIIVSED TÖÖPAKKUMISED

Kogu Euroopas ainulaadne PROTO avastustehas pakub elamuse nii suurtele kui väikestele. Vaid siin, endises salajases allveelaevatehases, kohtad uskumatute leiutiste prototüüpe, mis uusima tehnoloogia abil su silme ees ellu ärkavad. Soovid olla osa meie toredast meeskonnast, töötada uues mereäärses sadamalinnakus, toimetada iga päev maailma kõige põnevamate leiutiste maailmas? Siis tutvu allolevate kuulutustega!

PROTO AVASTUSTEHAS OOTAB OMA MEESKONDA

Leiutamise huviringi juhendajat!

Kas Sind kõnetab võimalus äratada suurte ja väikeste külastajate huvi leiutamise ja innovatsiooni vastu? Sa tahad teha tööd, kus saab rakendada nii loovust kui käteosavust? Sa tahad töötada põnevas majas koos toredate inimestega? Sa soovid, et iga tööpäev oleks omanäoline? 

Kui vastasid nendel küsimustele jaatavalt, siis pakume Sulle tööd ainulaadsel ametikohal.

Kohviku Teenindajat!

PROTO 80-kohaline kohvik teenindab lisaks tavakülastajatele 250-kohalist konverentsisaali, seminare, õhtuseid sündmusi. Toitlustuse põhiolemus on iseteeninduslik – külastaja teeb letist oma valiku ja tasub selle eest kassas.

Kui Sa tunned, et tahad teha tööd tavapärasest erinevas kohvikus, ühes põnevas majas koos toredate inimestega, oled terane ja kiire, siis meil on Sulle pakkumine.

Lisainfo telefonil 50 82 750 Ina Tepp või aadressil personal@protofactory.ee

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH