UUS! PROTO virtuaalne õppeprogramm „Kuumaõhupall“

Kestus: zoomitund 45 min + katse koolis kuni 45 min.
Sihtgrupp: 5.-9.klass
Hind: 65 eurot

SISUTUTVUSTUS

Paljud leiutajad on jõudnud oma säravate avastusteni just koduseinte vahel, selleks et ka sinul oleks võimalik õppida ning leiutada nii kodus kui ka hubases klassiruumis oleme pakkumas haridusprogrammide virtuaaltunde.

Virtuaaltund sisaldab grupitöid, videosid, meisterdamist, diskussiooni ja katsetamist ning palju muud põnevat. Tunni jooksul koged PROTO avastustehase imepärast maailma ja saad teada, kuidas inimesed on läbi ajaloo üritanud gravitatsiooni trotsida. Kuuled õnnetustest, huvitavatest katsetest ja saad ise loovates tegevustes osaleda. Lisaks oskad tunni lõpuks selgitada, mis on tihedus ning saad teada, kuidas seda enda huvides ära kasutada. Mõistad soojusliikumise olemust ning lõpuks konstrueerid enda isikliku lennumasina.

TUNNI ÜLESEHITUS

Tund sarnaneb oma ülesehituselt PROTO kohapeal toimuva õppeprogrammiga. Saamaks aimu PROTO leiutiste maailmast rändame läbi PROTO avastustehase.

Tund koosneb kahest osast: PROTO juhendatud tund zoomis (45 minutit) + iseseisev katse koos õpetajaga klassiruumis (kuni 45 minutit). Zoomitunnis jagame vajalikud teoreetilised teadmised, mida saate juba praktilises tunniosas katsetada. Meie õppeprotsessi toetab PROTO leiutaja Professor E, kes selgitab meile talle omaselt, kuidas lennata.  

Vaata täpsemat sisu siit: õppeprogramm “kuumaõhupall”

KUIDAS TELLIDA?

  • Õpetaja vormistab tellimuse kirjutades info@protofactory.ee
  • Tund toimub zoom keskkonnas ja lingi saadab teile Proto avastustehas
  • Tunni juurde kuulub ka vajalike vahendite kast. Nende kohaletoimetamine lepitakse kokku Proto hariduskuraatoriga. Võimalusel edastame selle pakiautomaati. Eri juhtudel toome ka ise kohale.

Toredat virtuaalreaalsust!

kontakt

E-mail:   info@protofactory.ee
Telefon: +372 627 6660

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH